![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Ось і промайнуло тепле літо. Знову подвір’я закладів освіти наповнилися веселим дитячим гомоном. Хвилюються першокласники та майбутні випускники, діляться враженнями та обмінюються думками діти після літніх канікул, заклопотані педагоги в передчутті зустрічі із своїми вихованцями, адже їм доведеться вкладати всю душу в те, щоб передати юному поколінню неоціненний скарб, який допоможе кожному учневі стати успішною людиною, гідним громадянином своєї держави. І звичайно, поспішають до школи батьки, для яких повернення дитини в палац знань - справжнє свято!
Привітати зі святом учнів, педагогів та батьківську громадськість завітали представники ОДА, міський голова та його заступники, депутати, представники ВП ЮУ АЕС. З теплими словами, побажаннями успіхів і нових здобутків на ниві знань вони звернулися до присутніх. Свято наповнене було не лише привітаннями та дитячими усмішками, а й приємними новинами про виконані роботи капітальних ремонтів у закладах освіти та відкриттям спортивних майданчиків. Таке покращення свідчить про успішну роботу міської влади разом із освітянами, яка базується на виконанні ініціатив Президента України Віктора Януковича.
Урочистості продовжувалися виступами як школярів, так і запрошених колективів міста. Майорив різнобарв’ям квітів шкільний двір. Перший дзвоник і ось дано старт новому 2013 - 2014 навчальному року. Від щирого серця вітаємо всіх із святом знань, нехай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у дитячих душах урожаєм мудрості й натхнення.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...