![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
29 серпня у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася 40 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського. В засіданні взяли участь 25 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Галина Поліканіна, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Судаков, керуючий справами Юрій Телятник, керівники виконавчих органів державної влади, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
Начальник Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області Олег Коршун доповів депутатам міської ради про стан злочинності в місті Южноукраїнську за 8 місяців 2013 року.
Депутатами міської ради заслухано звіт про виконання Програми соціально – економічного розвитку міста Южноукраїнська на 2013-2015 роки та міської комплексної Програми «Турбота» на 2013-2017 роки за 6 місяців 2013 року.
З метою популяризації футболу серед школярів, молоді, ветеранів спорту, досягнення високих спортивних результатів, підвищення інвестиційної привабливості міста Южноукраїнська міська рада затвердила комплексну програму розвитку футболу в місті Южноукраїнську на 2013 -2016 роки.
Внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2013 рік, затверджено ліміти використання води та водовідведення стічних вод абонентами відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та внесено ряд змін до раніше прийнятих рішень.
Прийнято декілька рішень про розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та з питань врегулювання земельних відносин в місті.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...