![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Вдруге відбувся велотур вихідного дня регіонально – ландшафтним парком «Гранітно-степове Побужжя», присвячений Дню незалежності України. Організаторами велотуру були всеукраїнська молодіжна громадська організація Южноукраїнська міська організація «Молоді регіони» та управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради.
У велотурі взяло участь 15 любителів цього екологічного виду транспорту - велосипеду. Маршрут склав
Протягом усього велотуру для учасників, у пунктах зупинки для перепочинку, проводились пізнавальні екскурсії. Так, велотуристи дізналися про безліч легенд, історій, повя’заних з містом Южноукраїнськом, скелею Пугач, Ташлицькою гідроакомулюючою електростанцією, Олександрівською гідроелектростанцією, Трикратським лісом, Актовським каньйоном та річкою Мертвовод.
Регіонально - ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя» багатий мальовничими пейзажами, скелястими масивами, безліччю рослин – ендеміків, цікавими історіями, пов’язанними з поселенням козаків. Також, цей край відомий історією років Великої Вітчизняної війни.
Неймовірну красу учасникам довелось побачити в Трикратському лісі – державному заповідному урочищі «Василева пасіка» та «Лабіринт», висадженому графом В.П. Скаржинським у першій половині ХІХ ст., поблизу маєтку графа в околицях с. Трикрати Вознесенського району.
Відомий Актовський каньйон – єдиний в Європі, що своїми геолого-ландшафтними показниками нагадує знаменитий каньйон Північної Америки. Зараз це природний національний парк «Бугский Гард».
Сповнені вражень, новими знайомствами, із безліччю фотографій та гарним настроєм учасники велотуру повернулися до міста. У наступному році організатори велотуру планують підготувати новий маршрут для учасників. Тож, запрошуємо активну молодь міста до участі у наступному році.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...