Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
1 серпня відбувся особистий прийом громадян міським головою Євгеном Квасневським. Питання мешканців, які звернулися до міського голови стосувались: покращення житлових умов; встановлення шлагбауму у дворі житлового будинку; щодо відмови в переоформленні групи інвалідності та інше. На прийомі були присутні заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, представники комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання», управління житлово-комунального господарства та будівництва, Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України», юридичної служби.
Стосовно покращення житлових умов, з’ясувалося, що громадянка не знаходиться на квартирному обліку у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради за місцем проживання, тому для можливості покращення житлових умов необхідно стати на облік. Звернувшись до спеціаліста відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації, вона матиме змогу отримати необхідну консультацію та перелік документів для здійснення даної процедури.
До питання про встановлення шлагбауму у дворі житлового будинку буде проведено аналіз проїзної частини території та взято на контроль спеціалістами УЖКГБ. Можливо є необхідність у встановлені «лежачого поліцейського» для обмеження руху транспорту.
До інших питань були надані детальні рекомендації та покрокові дії задля досягнення бажаних результатів в рішеннях існуючих проблем, а також взято на контроль відповідними службами.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...