![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
На виконання нових соціальних ініціатив Президента України, з метою налагодження контакту з населенням, вирішення нагальних проблем сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах з 1 липня по 1 серпня поточного року активізовано роботу фахівців із соціальної роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі–Центр) шляхом надання широкого спектру інформаційних, психологічних та інших видів соціальних послуг.
Фахівці відвідують мешканців міста, які проживають на закріпленій за ними території, проводять вуличні акції, заходи, крім того активно співпрацюють з медиками, правоохоронними органами, працівниками інших служб, благодійних фондів, організацій. Така робота Центру дає можливість акцентувати увагу на вкрай важливих потребах попередження і раннього виявлення проблем, які стають причиною набуття сім'ями статусу неблагополучних. Зокрема, це стосується сімей з дітьми, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, зловживають алкогольними напоями, ведуть аморальний спосіб життя. Протягом зазначеного вище періоду соціальною роботою охоплено 162 сім’ї та 130 осіб.
Варто зазначити, що лише індивідуальний підхід фахівців із соціальної роботи до кожної сім’ї дає можливість знайти об'єктивне вирішення існуючих проблем. Цьому сприяє обізнаність фахівців соціальної роботи із законодавчими та нормативно-правовими актами, у сфері психології та медицини, їх юридична та педагогічна підкованість.
Реальна допомога фахівців із соціальної роботи є в частковому задоволенні економічних потреб сімей та осіб, що реалізується шляхом надання гуманітарної допомоги, безкоштовних юридичних, психолого-педагогічних консультацій, що дозволяє засвідчити авторитет державних установ та заощадити час і гроші людей. Протягом місяця фахівцями із соціальної роботи надано 1912 соціальних послуг.
Безумовно, значний обсяг роботи, здійснюваної фахівцями Центру, наразі дозволяє говорити про динаміку досягнень. Уже сьогодні допомога фахівців із соціальної роботи є відчутною та результативною. Крім того, дедалі більше громадян відчуває потребу в послугах цих спеціалістів. Це свідчить про те, що соціальний захист стає необхідною умовою та реальним показником рівня якості життя сім'ї та дитини.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...