![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
21 червня в конференц-залі СМСЧ № 2 відбувся концерт, присвячений святкуванню 25-річчя з дня заснування відділення заготівлі і переробки крові ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України». На концерті були присутні заступник міського голови – Нікітіна Я.О., юрист ЦК Атомпрофспілки ВП «ЮУ АЕС» - Бондаренко Д.А, директор РЦ страхової компанії ТАС – Шмідько Т.Д.
З нагоди свята гості привітали колектив відділення заготівлі і переробки крові СМСЧ № 2 і виразили безмежну вдячність за самовіддану роботу, за чуйні серця, за врятовані життя мешканців нашого міста!
Від міського голови завідуючій відділення заготівлі і переробки крові Староконь Л.В. була вручена почесна грамота та подарунок.
До ювілею підійшли дуже творчо – влаштували урочистий концерт. Насамперед вшановували почесних донорів та тих, хто здає кров з доброї волі в ім’я порятунку життя іншої людини.
Начальник СМСЧ № 2 Ольга Василівна Стахорська привітала всіх з ювілеєм. Вона побажала колегам невичерпних сил і завзяття, творчої наснаги, здоров'я, щастя і любові.
Багато вдячних слів за врятовані життя лунало в адресу донорів нашого міста Сидоренко С.Н, Дмитрович В.М. були вручені посвідчення «Почесний донор України» та нагрудні знаки. Колектив відділення заготівлі і переробки крові, донори СМСЧ № 2 були нагороджені подарунками від спонсора страхової компанії ТАС, від адміністрації СМСЧ № 2 вручені премії.
Святкування пройшло весело, в усмішках глядачів можна було розгледіти тільки позитивні емоції. Справжня відданість колективу підтримує належний рівень медичної допомоги населенню нашого міста.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...