![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Управління молоді, спорту та культури разом з комунальним закладом «Дитячо-юнацька спортивна школа» та міською федерацію шахів та шашок (Мітченко Г.Ф.) на виконання соціальних ініціатив Президента України 11 червня 2013 року було проведено спортивне свято двору за адресою: пр.Леніна, 12.
Свято передбачало залучення дітей різного віку до фізкультурно-оздоровчих та спортивних занять, виявлення талановитої молоді, пропаганда здорового дозвілля. Одночасно у дворі усі бажаючі спробували свої сили у піонерболі, настільному тенісі, шашках, на перекладині та бруссях, в обертанні обручу та на скакалках. Для самих маленьких було проведено конкурс загадок спортивної тематики. У дворі панувало дійсно свято: під мелодії кращих дитячих пісень та мелодій дітки та підлітки, з батьками та бабусями і дідусями виглядали, як одна велика родина! Наймолодшій учасниці не було і року!
Без подарунків не залишилось нікого, усі отримали у подарунок спортивний інвентар. Тренерами було знайдено перспективних юних спортсменів, виявлено молодих юнаків, що займаються достатньо молодим видом спорту - воркаутом! Приємний подарунок було підготовлено приватним акціонерним товариством «Страхова група ТАС», які активно підтримали організаторів свята, і усім учасникам надавали соки, води, сувеніри та 15-відсоткову знижку на усі види страхування!
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...