До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
22.жовтня 2009 року у дошкільному навчальному закладі № 9 «Червона квіточка» відбулося чергове засідання «Педагогічної студії», темою якого стало питання: «Роз-виток комунікативно - мовленнєвих здібностей у дошкільників засобами казки».
У засіданні приймали участь вихователі дошкільних навчальних закладів міста, методист міського методичного кабінету Малахова Т.М.
Керівник педагогічної студії Вовчанчіна І.П. - вихователь ДНЗ № 9, спеціаліст 1 категорії, призер обласного конкурсу «Вихователь року - 2008», познайомила присутніх з методами побудови моделей казок за методикою Л.Б. Фесюкової, розповіла про роль казки у життєвому становленні особистості дитини. Казки навчають дитину знаходити вихід із складних ситуацій, вірити в силу добра, любові, справедливості, краси. Активна послідовна робота з казкою допомагає дітям здобувати знання про довкілля, про взаємостосунки людей, проблеми, які трапляються в житті, компенсувати недостатність дій у реальному житті, реалізувати їх творчий потенціал.
Вовчанчіна І.П. продемонструвала присутнім широкий арсенал власних здобутків для реалізації методики та різноманітні дидактичні матеріали.
Організований Іриною Петрівною майстер – клас, надав можливість присутнім на практиці переконатись у користі колективного вигадування казки, сприяв поповненню арсеналу методів та прийомів у роботі з дошкільниками.
Малахова Т.М. високо оцінила роботу педагогічного колективу «Червоної квіточки». Наголосила на тому, що ДНЗ №9 – це колектив однодумців, де не згасає вогник творчості. Приємно усвідомлювати, що є такі дитячі садки (не якась окрема група чи вихователь, а саме колектив), у яких із дня у день кожен педагог перебуває у пошуку нових ідей та форм роботи з дітьми. Нагромаджуючи досвід, навчаючись один у одного, підвищуючи власний професійний рівень і не зупиняючись на досягнутому, педагоги забезпечують індивідуальний розвиток малюків.
У виступах учасників «Педагогічної студії» прозвучали позитивні відгуки про авторську методику, наголошувалося на її високому розвивальному ефекті. Присутні активно обговорили актуальність використання технологій Л.Б. Фесюкової, ТРВЗ, поділились власним досвідом роботи з казкою.
Присутні подякували завідуючій ДНЗ № 9, Левицькій Л.А., яка згуртувала навколо себе колектив творчих, ініціативних педагогів, для яких дитина та її інтереси завжди у центрі уваги.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...