![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
В умовах воєнного часу у відділенні оздоровчо – реабілітаційних послуг щозаїзду відпочивають 18 осіб, яким надаються послуги з 8.00 до 17.00 протягом п’ятнадцяти робочих днів. Право на відпочинок у відділенні мають мешканці Южноукраїнської територіальної громади, а саме: громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, що досягли 18-річного віку, члени сімей загиблих воїнів та учасники бойових дій, що досягли пенсійного віку або мають групу інвалідності. Також право на відпочинок у відділенні мають внутрішньо переміщенні особи, що зареєстровані в Южноукраїнській територіальній громаді, з числа громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, що досягли 18-річного віку. Всі категорії осіб повинні бути здатні до самообслуговування.
Для відпочивальників у відділенні оздоровчо – реабілітаційних послуг щоденно проводяться профілактичні лікувально-оздоровчі заходи, а саме:
Всі зазначенні вище процедури відпускаються лише за призначенням лікаря.
Також у відділенні є кімната фізичного виховання, де можна позайматися на біговій доріжці, велотренажері або зробити комплекс вправ на дошці Євмінова та позайматись з гантелями.
Крім того, для відпочивальників проводяться лекції на різні теми: соціальна реабілітація, самозбереження, навчання життєвим навичкам. Підопічні відділення забезпечені триразовим харчуванням, організовано відпочинок та дозвілля (лекції, концертні програми, виставки, пісенні та літературні вечори, відвідування музею тощо.) Надається послуга перукаря безпосередньо у відділенні.
У відділенні надаються також разові послуги для мешканців Южноукраїнської територіальної громаді та внутрішньо переміщених осіб (які досягли 18-річного віку) незалежно від їх сімейного стану, які не мають медичних протипоказань для перебування в колективі і потребують оздоровчо-реабілітаційних та мають направлення від лікаря. Разові послуги надаються за оплату відповідно до тарифів.
Право на безоплатні послуги мають:
З відпочивальниками працює психолог, яка проводить як групові заняття, так і займається в індивідуальному порядку (в разі потреби). У випадку потреби у консультації психолога можна звернутися за телефоном: 5-61-61 або 0961918054.
Якщо бажаєте оздоровитися і відпочити у нашому відділенні звертайтеся за телефоном: 5-90-37 або за місцем розташування: м.Южноукраїнськ вул. Миру, 9.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...