AA

З перемогою…

15 березня 2018 р. відбулося урочисте відкриття  Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади  освіти» та Сьомої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Цьогоріч у роботі виставки взяли  участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світуСловаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії,Китаю. Зокрема,

96 – закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ;

17 – закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій;

452 – заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти,  обласні та міські органи управління освітою;

166 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів);

27 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, видавництва, освітні портали.

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. Відбулося 74 конференції, презентації, семінари, тренінги, майстер-класи тощо.  

Наше місто на виставці було представлено двома закладами освіти- це гімназія №1  в номінації  «Застосування  інноваційних технологій  STEM навчання в аспекті розвитку здібностей  вихованців, учнів та молоді»  та Центр розвитку дитини «Гармонія» в номінації «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм  і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу» . Як результат участі- дві срібні медалі, які отримали наші заклади.

Управління освіти висловлює щиру вдячність директору гімназії №1  Коломійчук Тетяні Павлівні, директору Центру розвитку дитини «Гармонія» Левицькій Любові Анатоліївні та колективам  закладів за якісну підготовку матеріалів  на виставку та вітає їх з перемогою,  працівникам Комунальної установи «Консалтингово – методичний освітній центр »   за координацію і супровід підготовки  закладів до участі у виставці.

 

 

Читайте також

Оголошення

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

13.02.2019 року о 18.00 в актовій залі ЮЗШ №4 відбудеться презентація другої книги &laqu...

ДИТЯЧІ МРІЇ – МАЙБУТНЄ МІСТА

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Головне завдання школи сьогодні – підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована...

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Саме під таким девізом пройшла передноворічна благодійна акція для підтримки воїнів, які знаходяться...

Достойні нагороди

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

З 23 по 25 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Десята міжнародна виставк...

Ще одна гарна справа

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У 2011 році  започатковано  щорічний конкурс творчих проектів «Влада – це Я&ra...