AA

З перемогою…

15 березня 2018 р. відбулося урочисте відкриття  Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади  освіти» та Сьомої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Цьогоріч у роботі виставки взяли  участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світуСловаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії,Китаю. Зокрема,

96 – закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ;

17 – закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій;

452 – заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти,  обласні та міські органи управління освітою;

166 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів);

27 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, видавництва, освітні портали.

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. Відбулося 74 конференції, презентації, семінари, тренінги, майстер-класи тощо.  

Наше місто на виставці було представлено двома закладами освіти- це гімназія №1  в номінації  «Застосування  інноваційних технологій  STEM навчання в аспекті розвитку здібностей  вихованців, учнів та молоді»  та Центр розвитку дитини «Гармонія» в номінації «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм  і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу» . Як результат участі- дві срібні медалі, які отримали наші заклади.

Управління освіти висловлює щиру вдячність директору гімназії №1  Коломійчук Тетяні Павлівні, директору Центру розвитку дитини «Гармонія» Левицькій Любові Анатоліївні та колективам  закладів за якісну підготовку матеріалів  на виставку та вітає їх з перемогою,  працівникам Комунальної установи «Консалтингово – методичний освітній центр »   за координацію і супровід підготовки  закладів до участі у виставці.

 

 

Читайте також

Достойні нагороди

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

З 23 по 25 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Десята міжнародна виставк...

Ще одна гарна справа

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У 2011 році  започатковано  щорічний конкурс творчих проектів «Влада – це Я&ra...

Будуємо Європу в Україні

Управління Южноукраїнської міської ради

Другого жовтня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№3 представниками ЄС в...

Студентам всіх ВНЗ України надається чудова можливість прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018!

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість пр...

Нові досягнення, нові перемоги

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

18 вересня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету відбулося вручення сертифікатів стипендіат...