AA

З перемогою…

15 березня 2018 р. відбулося урочисте відкриття  Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади  освіти» та Сьомої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Цьогоріч у роботі виставки взяли  участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світуСловаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії,Китаю. Зокрема,

96 – закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ;

17 – закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій;

452 – заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти,  обласні та міські органи управління освітою;

166 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів);

27 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, видавництва, освітні портали.

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. Відбулося 74 конференції, презентації, семінари, тренінги, майстер-класи тощо.  

Наше місто на виставці було представлено двома закладами освіти- це гімназія №1  в номінації  «Застосування  інноваційних технологій  STEM навчання в аспекті розвитку здібностей  вихованців, учнів та молоді»  та Центр розвитку дитини «Гармонія» в номінації «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм  і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу» . Як результат участі- дві срібні медалі, які отримали наші заклади.

Управління освіти висловлює щиру вдячність директору гімназії №1  Коломійчук Тетяні Павлівні, директору Центру розвитку дитини «Гармонія» Левицькій Любові Анатоліївні та колективам  закладів за якісну підготовку матеріалів  на виставку та вітає їх з перемогою,  працівникам Комунальної установи «Консалтингово – методичний освітній центр »   за координацію і супровід підготовки  закладів до участі у виставці.

 

 

Читайте також

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...

Свято останнього дзвоника

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить д...

Процес пішов…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради перше в Миколаївській області почало отримувати дидак...