![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
22 вересня 2021 року у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» пройшов осінній ярмарок.
Площадка біля установи наповнилася українським колоритом: біля млина «виросли» розкішні квіти, солома зібрана в тюки, а поруч все, чим осінь багата. На ярмаркових столах були не лише овочі та фрукти, привезені з дач, а турботливо та старанно виготовлені руками матусь вихованців відділення кулінарні вироби.
На ярмарку скуплялися очільник міста Валерій Васильович Онуфрієнко, депутати Южноукраїнської міської ради, представники ПрАТ «Юженергобуд», адміністрація та колеги КЗ «ТЦСО», партнери із соціальних служб, батьки та інші гості.
На жаль, погода в цей день зовсім зіпсувалася, тож покупців було менше, ніж очікувалось. Але присутні гості були дуже щедрими, розкупили всі смаколики, більшу частину з яких тут же і залишили – для частування дітей - вихованців відділення реабілітації дітей з інвалідністю та наших сусідів - вихованців центру психологічної реабілітації дітей.
Також на ярмарку працював керівник гуртка «Гончарик» Центру дитячої та юнацької творчості Соколов В.В., завдяки чому всі бажаючі мали змогу створити власними руками та взяти на згадку власний гончарний виріб.
Тож висловлюємо подяку всім, хто потішив дітей. А виручені кошти підуть на потреби реабілітаційної установи.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...