![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
12 травня у місті Вознесенськ відбувся тренінг для працівників соціальної сфери на тему "Психологічні особливості спілкування з людьми, які перенесли стресові ситуації" за сприянням організації Інтерсос. Від комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» участь взяли соціальні працівники Левченко О. та Ткаченко І., психолог Курзель О. У теоретичній частині ведучі розповідали про стадії стресу, синдроми, синдром того, хто вижив, біженця, відкладеного життя, фантомної сирени, панічного волонтерства. Психотерапевт у методі тілесно-орієнтованої терапії показувала практики для зняття напруги в тілі, самоусвідомлення. За допомогою реквізиту учасниці тренінгу у парах відпрацьовували вправи на розслаблення. Індивідуально можна було зробити практики самоусвідомлення, які повертають нас у реальність: дихання, релаксація, сенсорна інтеграція, коли задіяні всі органи почуттів. Також було представлено цікаву практику роботи з гнівом. А завершили тренінг на позитивній ноті вправою подяки собі. Було багато корисної інформації та ефективних технік, які учасники використовуватимуть у своїй роботі з клієнтами, які пережили стресові ситуації.
Надані на тренінгу знання – безцінні. У своїй роботі ми будемо намагатися застосовувати отриманий досвід.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...