
16 вересня відзначається Всесвітній день прибирання
Другий рік поспіль наша країна потерпає не тільки від локальних забруднень підприємств та громадян,...
Res -->
Атмосферне повітря є одним з тих компонентів довкілля, від стану якого залежить стан здоров’я людини. Від забруднення повітря страждають і всі живі істоти, які вимушені мігрувати в пошуках чистішого середовища існування, що викликає розбалансованість екосистем.
Одним із заходів протидії погіршенню екології є громадський моніторинг. Для цього фахівцями розроблено низку різноманітних датчиків та станцій.
Громадська організація «SaveDnipro» впроваджує в Україні проект з моніторингу якості повітря. За результатом плідної співпраці з цією громадською організацією відділ екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Южноукраїнської міської ради під головуванням заступника міського голови Сергія Горностая отримав 2 станції моніторингу якості повітря.
Станція моніторингу якості повітря SaveEcoSensor 3.0 дозволяє вимірювати вміст пилу фракцій 2.5 та 10 мікронів у повітрі (PM2.5 і PM10). Дрібнодисперсний пил фракцій РМ2.5 та РМ10, який з’являється в результаті процесу горіння, є однією з найбільш шкідливих форм забруднення повітря. Він здатний проникати глибоко в легені, кровотік та мозок, викликаючи проблеми зі здоров’ям, включаючи серцеві напади, захворювання дихальних шляхів. Інтегрований сенсор температури-вологості-тиску дозволяє автоматично коригувати отриману інформацію у залежності від погодних умов, а модуль підігріву мінімізує вплив під час туману, опадів та при від’ємних температурах.
Показники, які вимірює SaveEcoSensor:
Прилад, підключений до мережі, проводить вимірювання кожні 145 секунд та відправляє дані напряму до наступних онлайн-ресурсів:
Важливо знати, що сервер автоматично публікує дані у відкритому форматі за посиланням https://api.saveecobot.com/output.json. Будь-хто може ними користуватися, за умови активного посилання на saveecobot.com.
Станції планується встановити у межах міста Южноукраїнська. Визначення локацій відбудеться шляхом проведення консультацій з мешканцями. Наголошуємо, що для встановлення таких станцій обов’язковою умовою є доступ до електромережі та мережі Інтернет (Wi-Fi).
Запрошуємо мешканців міста проголосувати за попередньо вибрані місця або ж запропонувати Ваш варіант, заповнивши форму:
Другий рік поспіль наша країна потерпає не тільки від локальних забруднень підприємств та громадян,...
Державна реєстрація земельної ділянки – це внесення до Державного земельного кадастру передбач...
З березня поточного року спеціалісті відділу екології, охорони навколишнього середовища та земельних...
Що таке амброзія полинолиста? Амброзія полинолиста належить до карантинних бур'янів, які наносят...
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Урядів Японії та Н...
Якщо ви захотіли посадити дерево, щоб озеленити двір багатоповерхівки або просто додати комфорту рід...
3 липня відзначають Міжнародний День без поліетилену. Весь світ спостерігає негативні наслідки жи...
Станом на 03 липня 2023 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Відділом екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Южноукраїнської міської ра...
Відділом екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Южноукраїнської міської ра...