Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Вручено сертифікати про отримання стипендії міського голови
AA

Вручено сертифікати про отримання стипендії міського голови

Четвертого жовтня у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулася щорічна церемонія вручення сертифікатів про отримання стипендії міського голови.

Нагадаємо, що дана стипендія призначається один раз на рік, за підсумками попереднього навчального року, учням закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які стали переможцями міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів та змагань і виплачується щомісячно протягом року.

Почесну місію виконав і вручив свідоцтва стипендіатам заступник міського голови з питань освіти Сергій Горностай. Він подякував школярам за старанність у навчанні, творчий потенціал, цілеспрямованість, та їх батькам за підтримку дітей, побажавши їм світлої долі та успіхів у подальшому житті. 

            - Деяких школярів я бачу у списках стипендіатів другий рік поспіль, що не може не радувати, - зазначив Сергій Валерійович, - ви великі молодці, адже навчання – то шлях до великого майбутнього, чого вам і бажаю.

Цього року сертифікат міського голови, за особливі досягнення у навчанні, отримали:

Анна Карнаухова (Южноукраїнський ліцей №1 ім. Захисників Вітчизни); 

Андрій Кулішов (Южноукраїнський ліцею №2);

Олеся Лозаренко (Южноукраїнський ліцей №3);

Анастасія Пономаренко (Южноукраїнський ліцею №4);

Карина Жила (Южноукраїнський ліцею №5);

Софія В’юшкіна (Костянтинівська гімназія);

Єгор Антонюк (Іванівська гімназія);

За успіхи та досягнення у позашкільній роботі стипендією міського голови нагороджено вихованку гуртка «Умілі руки» ЦДЮТ м. Южноукраїнська Василису Паненко та вихованку гуртка «Технічний дизайн» СЮТ Маргариту Щербину.

Привітав стипендіатів з урочистою подією начальник управління освіти ім. Б. Грінченка Юрій Сінчук:

     - Майбутнє нашої держави залежить від вас!, - наголосив він, - Хотів би подякувати батькам, адже практика показує: якщо батьки і педагоги співпрацюють – тоді є позитивний результат, той який ми з вами сьогодні бачимо. Щиро вдячний колегам. Вам доводиться працювати у складних умовах сьогодення, ви змогли пристосуватись до них і викладатись у своїй роботі на повну.

 

Читайте також

До уваги жителів громади!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

07.02.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса...