![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Директор департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна та директор комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» Антоніна Мартинко 29 червня нанесли візит до депутата Миколаївської обласної ради Володимира Лісніченка.
Директор комунального закладу звернулася з прохання розглянути можливість щодо виділення коштів, передбачених для здійснення депутатських повноважень, у відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг для придбання ліжок в кількості 25 шт. які на теперішній час є непридатними.
У відділенні щорічно проходять реабілітацію 300 ветеранів війни, ветеранів праці, одиноких громадян та інвалідів які проживають у нашому місті і опинилися в скрутних життєвих обставинах та потребують постійної допомоги.
На що Володимир Лісніченко запросив інформацію, з зазначенням детальної інформації про фінансове забезпечення відділення, а також забажав відвідати відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг в найближчий час.
Директор департаменту також звернулася до депутата Миколаївської обласної ради з питання посприяти у вирішенні питання виділення коштів для придбання квартир для сімей учасників бойових дій, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції за умови співфінансування 50% міський бюджет та 50% обласний бюджет, відповідно до Порядку, затвердженого рішенням Миколаївської обласної ради від 22.12.2016 №5. На 2017 рік у міському бюджеті передбачено 500,0 тис.грн. для придбання квартир. Тому є необхідність у виділенні коштів у такому ж розмірі з обласного бюджету.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...