AA

Вітаємо переможців!

З  сьомого по одинадцяте грудня  в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив  другий (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Для участі у ньому зареєструвалися 93 педагогічних працівників області, зокрема, в таких номінаціях:
«Керівник закладу освіти» (4 особи),
«Математика» (35 осіб),
«Українська мова та література» (42 особи);
«Трудове навчання» (12 осіб).

Серед учителів з номінації  «Українська мова та література» і «Математика» проводилися зональні (перші ) відбіркові тури, зокрема і в місті Южноукраїнську та місті Первомайську для наших педагогів . У зональних змаганнях з цих номінацій  перемогу  отримала учитель української мови та літератури Южноукраїнської гімназії №1 Нечай Марія В’ячеславівна, матеріали якої були направлені до МОІППО для участі у другому турі. Учасником конкурсу в номінації «Математика»  була учитель ЮЗШ №4 Жосан Ірина Миколаївна . Учитель трудового навчання ЮЗШ №2 Литвин Оксана Сергіївна була учасником другого туру конкурсу.

Три конкурсні випробування другого (обласного) туру  проходили дистанційно. Одне із завдань – вміння організовувати освітній  процес   у дистанційному форматі.

Педагоги міста в котрий раз підтвердили високий професіоналізм, розкрили свій творчий потенціал, показали вміння досягати поставленої мети. Саме завдяки їхній наполегливій  праці   сьогодні можемо з гордістю сказати про призові місця, які вони посіли на обласному рівні, а саме:

- учитель трудового навчання  Южноукарїнської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 Литвин Оксана Сергіївна – перше місце;

- учитель української мови та літератури Южноукраїнської гімназії №1 Нечай Марія В’ячеславівна – друге місце.

Щиро вітаємо переможців конкурсу, зичимо їм міцного здоров’я , успіхів у праці, миру,  злагоди, сімейного  достатку і всіляких гараздів у їхніх починаннях.

Дякуємо усім учасникам конкурсу за витримку і терпіння,  за майстерність та вміння, за участь у цьому непростому випробуванні, яке вперше проводилося в режимі онлайн на території Миколаєва та Миколаївської області.

Читайте також

З Днем працівників освіти!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Невеличким зібранням відзначило місто цього року свято працівників освіти, людей, які щоденно зустрі...

Увага!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

З метою запобігання скупчення батьків і дітей у НКП «Южноукраїнський міський центр первинної м...

Серпнева зустріч освітян

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Традиційно старт кожному навчальному року дають серпневі зустрічі освітян.  Так 25 серпня 2020...

До уваги батьків!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Відповідно до рішення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації при...