Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Виїзна робоча нарада
AA

Виїзна робоча нарада

17.03. 2021 з метою огляду наявних вільних комунальних приміщень, в яких  можна було б облаштувати  «кризові кімнати», зокрема денного центру для постраждалих осіб від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі відбувся виїзд заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Сіроуха  та Марії Дроздової за участю директора Южноукраїнського міського центру соціальних служб Алли Дизик, представника департаменту інфраструктури та містобудування  Андрія Лопушенка та  спеціаліста КП ЖЕО.

У лютому місяці поточного року міським головою Валерієм Онуфрієнко підписано розпорядження «Про створення робочої групи з розгляду питання доцільності створення та облаштування центру соціальної підтримки» №31-р.

Упродовж місяця Юрієм Сіроухом та ініціатором розвитку соціальної мережі в місті директором міського центру соціальних служб Аллою Дизик, учасниками робочої групи проводиться значна  підготовча робота, в т.ч.  й по  залученню  інвестицій  для реалізації даного проєкту.   

Читайте також

Гуманітарна допомога

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

15 квітня  Южноукраїнський міський центр соціальних служб отримав від Міжнародного фонду Мерлог...