![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
З 1 вересня поточного року відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» запрошує дітей з особливими потребами та дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.
У відділенні працюють досвідчені спеціалісти, а саме: вчитель-реабілітолог, вчитель-логопед, практичний психолог, фахівець з фізичної реабілітації, які надають реабілітаційні послуги безкоштовно. Команда фахівців проводять психолого-логопедичну діагностику, групові та індивідуальні педагогічні корекційно-розвиваючі заняття, заняття з лікувальної фізкультури, сенсорної інтеграції, логопедії, соціально-побутової, просторової орієнтації, розвитку комунікативної діяльності, проявляють свою турботу та чуйність.
Просторі кабінети відділення оснащені зручними меблями та сучасним обладнанням (різноманітними тренажерами для розвитку сили і координації рухів, поступової вертикалізації тіла й удосконалення ходьби хворої дитини).
Поряд з реабілітаційними заходами у відділенні велика увага приділяється проведенню свят, виставок творчих робіт вихованців, організації екскурсій та інше.
Забезпечити фізично-соціальний напрямок реабілітації в умовах міста Южноукраїнськ може лише відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська”, оскільки інших реабілітаційних установ у місті немає.
Тож запрошуємо до співпраці батьків та дітей відповідної категорії до нашого закладу.
Ми чекаємо за адресою: вулиця Молодіжна, 5а
щоденно, крім вихідних днів
або телефонуйте нам за номером 2-43-90,
e-mail: reabilitatsia2017@ukr.net.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...