AA

Відбувся семінар на тему: «Нові можливості та виклики для жителів багатоквартирних будинків. Впровадження енергоефективних рішень»

27.05.2019 в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся семінар на тему: «Нові можливості та виклики для жителів багатоквартирних будинків. Впровадження енергоефективних рішень» за участю заступника начальника відділу з питань організації надання послуг, розвитку та реформування ЖКГ управління житлово-комунального господарства Миколаївської  обласної державної адміністрації Седлярчук Т. та регіонального координатора ПРООН в Миколаївській області Гвоздь Т.

В семінарі прийняли участь ініціативні групи жителів багатоквартирних будинків по створенню ОСББ, діючі ОСББ, а також, громадські організації.

В процесі семінару розглянуто актуальні питання створення та переваги ОСББ; проблеми діючих ОСББ; досвід та напрацювання у сфері підтримки ОСББ шляхом державних та обласних програм щодо  часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді. Регіональним координатором ПРООН в Миколаївській області презентовано новий проект Європейського Союзу/ПРООН  «Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» -  проект в рамках Програми підтримки енергоефективності в Україні (EE4U).


 

Читайте також

Інформація про заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську за період з 01.08.2019 по 31.08.2019 року

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

На виконання  рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні з...