AA

Відбувся круглий стіл на тему «Український фронтир: виклики для Причорномор’я та Закарпаття»

16.04.2019 в сесійній залі за адресою: м.Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний, 9, І поверх, відбувся круглий стіл на тему «Український фронтир: виклики для Причорномор’я та Закарпаття», організатором якого виступив Національний інститут стратегічних досліджень у партнерстві з громадською організацією «Центр міжнародної безпеки» за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні.

В заході прийняли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кольчак Олександр Миколайович, представники виконавчих органів Южноукраїнської міської ради, представники громадських організацій: «Суспільна безпека українців», «Формування по охороні громадського порядку м.Южноукраїнська», «Воїни та ветерани АТО», а  також громадські активісти.

За «круглим столом» були презентовані результати регіональних соціологічних досліджень та експертного опитування щодо впровадження реформи децентралізації, медичної сфери, сфери безпеки тощо.

Учасники мали можливість дискутувати, зокрема, висловлювати особисту думку з приводу даних досліджень та надавати рекомендації.

 

 

Читайте також

Увага!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Місто Южноукраїнськ постійно виборює звання всебічно безпечного та зручного для проживання міст...

Грант!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія через Посольство Республіки Болгарія в Києві огол...

Відбулося засідання робочої наради щодо вирішення проблемних питань подолання несанкціонованої (стихійної) торгівлі у місті Южноукраїнську

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

11 травня 2019 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засі...