AA

Відбувся круглий стіл на тему «Український фронтир: виклики для Причорномор’я та Закарпаття»

16.04.2019 в сесійній залі за адресою: м.Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний, 9, І поверх, відбувся круглий стіл на тему «Український фронтир: виклики для Причорномор’я та Закарпаття», організатором якого виступив Національний інститут стратегічних досліджень у партнерстві з громадською організацією «Центр міжнародної безпеки» за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні.

В заході прийняли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кольчак Олександр Миколайович, представники виконавчих органів Южноукраїнської міської ради, представники громадських організацій: «Суспільна безпека українців», «Формування по охороні громадського порядку м.Южноукраїнська», «Воїни та ветерани АТО», а  також громадські активісти.

За «круглим столом» були презентовані результати регіональних соціологічних досліджень та експертного опитування щодо впровадження реформи децентралізації, медичної сфери, сфери безпеки тощо.

Учасники мали можливість дискутувати, зокрема, висловлювати особисту думку з приводу даних досліджень та надавати рекомендації.

 

 

Читайте також

До відома платників!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнське управління Головного управління ДФС у Миколаївській області  повідомляє, що відп...

Відбувся семінар на тему: «Нові можливості та виклики для жителів багатоквартирних будинків. Впровадження енергоефективних рішень»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

27.05.2019 в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся семінар на тем...

Конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реал...