![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/58ba8ac0633e4c72c042fb8087fd65aa.jpeg)
Виїзд мультидисциплінарної команди
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Res --> 1
17 жовтня 2017 представники комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» прийняли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу (колегії) при депаратменті соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради.
На колегії було заслухано звіт директора комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» Антоніни Мартинко про надання населенню платних соціальних послуг.
Директор доповіла, що комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» надаються різні види соціальних послуг.
У відділенні соціальної допомоги вдома, громадяни, які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечувати їм догляд і допомогу обслуговуються за плату, відповідно до тарифів на платні соціальні послуги. З початку року у відділенні соціальної допомоги вдома за звітний період послуги отримали 130 потребуючих допомоги громадян, з них за оплату 20 осіб.
У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг, яке розраховане на 25 ліжко-місць для громадян похилого віку, інвалідів які частково здатні до самообслуговування, для їх оздоровлення протягом 18 робочих днів громадяни забезпечуються триразовим харчуванням. З початку року обслужено 225 громадян міста, з них за оплату 200 осіб.
Відділення надає наступні платні послуги: використання ліжко-місця, масажу, послуги масажним ліжком “Нуга Бест”, послуги турманієвим матом, ультразвук, ампліпульс.
За депутатські кошти придбано кисневий апарат, аромолампу, багатофункціональне крісло-масажер. Дані види послуг надаються відповідно до затверджених тарифів за соціальною ціною .
У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надаються послуги на платній та безоплатній основі в «соціальній перукарні», з вересня 2017 року введено нову послугу - фарбування волосся. З січня 2017 року започатковано послугу з ремонту взуття, за соціальними цінами.
За звітний період 1516 осіб отримали платні послуги у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.
З листопада поточного року планується відкриття нової соціальної послуги, такої як ремонт одягу за соціальними цінами, що дасть змогу пільговій категорії громадян заощадити свою пенсію.
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Прекрасне завершення зміни літнього табору "Лісова мавка" - поїздка на природу для наповне...
Спочатку сканували настрій та отримували солодкі призи за виконані домашні завдання. Сьогодні баг...
Сьогодні нова зміна відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіа...
Надихаючий початок заняття – відпочиваючі у дворі відділення виконували домашнє завдання &ndas...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...