![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/6bdef12693018bc3185e557d8817e15d.png)
Шановні друзі, мешканці та мешканки Южноукраїнської міської територіальної громади!
Мабуть, чимало з вас взяли участь в опитуванні щодо запровадження Громадського бюджету (у квітні 202...
Res --> 1
В рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується ПРООН у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації в Україні, 17.12.2021 в великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась фокус-група інтерв'ю з групою «Представники влади», за участю представників влади, а саме: Центру надання адміністративних послуг міста Южнорукраїнська, управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості, Южноукраїнського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вознесенському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, відділу сприяння підприємництву управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, віділу містобудування та архітектури Южноукраїнської міської ради.
В процесі фокус-групи інтерв'ю розглянуті питання про цифровізацію державних послуг в Южноукраїнській міській територіальній громаді, а також роботу порталу «Дія».
Мабуть, чимало з вас взяли участь в опитуванні щодо запровадження Громадського бюджету (у квітні 202...
За результатами конкурсного відбору «Миколаївщина. Підтримка суспільно важливих ініціатив у ре...
17 квітня відбулась зустріч представників виконавчого комітету під головуванням міського голови Вале...
В Южноукраїнській громаді 10.04.2024 відбувся воркшоп, організований представниками ГО Молодь Україн...
300 родин внутрішньо переміщених осіб з дітьми, що зареєстровані в Южноукраїнській громаді, у лютому...
Співпраця з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування “Асоц...
Співпраця з благодійним фондом “Серце в дії” ...
Южноукраїнська міська територіальна громада отримала благодійну допомогу від всеукраїнської асо...
Співпраця з благодійним фондом “Вплив” ...