![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що принесуть до кожного будинку радість і надію на краще в житті! Вихованці відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади", як і всі інші діти, з нетерпінням чекають і готуються до свят: власноруч виготовляють прикраси на ялинку, готуються виступати на новорічному ранку.
Долучилися до творення святкового настрою дітей не лише влада Южноукраїнської міської територіальної громади, а й наші незамінні благодійники: народний депутат України Артем Черноморов, профспілкова організація Південно – Української атомної станції, адміністрація та трудовий колектив ПрАТ «Юженергобуд», настоятель Храму Всіх Святих українського народу УГКЦ Ігор Ворона та приватний підприємець міста Лисенко Ніна Миколаївна, котрі порадували дітей солодкими подарунками. Солодощів виявилося стільки, що вистачить пригостити дітей не лише на День Святителя Миколая, а й на Новий рік і Різдво Христове!
Щиро дякуємо всім благодійникам за розуміння, увагу та підтримку дітей. Нехай Ваше життя буде сповнене щастям , благополуччям, радістю, теплом, затишком, злагодою і любов′ю!
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...