![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Одним із необхідних суспільних завдань і частиною міської соціальної політики є також надання допомоги особам без визначеного місця проживання та особам, які опинилися в складній життєвій ситуації. Зазначені особи повинні відчувати турботу суспільства, у тому числі через отримання допомоги та послуг у вирішенні нагальних питань їх подальшої долі. А саме – у працевлаштуванні, лікуванні, юридичних, соціальних та інших видах послуг, таких як безкоштовна санітарна обробка, гаряче харчування тощо.
Тому дуже важливо не відвертатися від їхніх проблем, а цілком підтримувати і допомагати, - 20 гривень, які ми легко витрачаємо на ранкову каву, для багатьох людей - ціна виживання, адже на цю суму можна купити хліб і молоко або пачку крупи. Те, що є дрібницею для нас, для незаможних людей похилого віку стає великою цінністю. А від нас потрібно зовсім небагато - бути трішки добрішим, допомагати і підтримувати таких людей і знати, що комусь завдяки нашій підтримці стало трохи легше жити. Це просто - і це дуже важливо.
У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» відповідно до рішення Южноукраїнської міської ради від 25.12.12 № 780 забезпечено роботу пункту гарячого харчування. Гарячим харчуванням забезпечуються особи, які перебувають у складних життєвих обставинах, та особи без постійного місця проживання і роду занять, які залишились без коштів на існування, але не більше 6 місяців на рік.
З початку року за гарячими обідами звернулись та отримали 39 осіб. Обіди повноцінні та смачні. Всі отримувачі дуже вдячні за таку допомогу.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...