AA

Творити добро легко, коли ми об’єднуємось!

Відомо кожному, що добро, в його високому і істинному понятті – це саме той орієнтир, до якого слід прагнути людству, це маяк, що дарує своє світло заблукалим в нашому непростому світі подорожнім, це справжня мораль, мир і гармонія.

З 09.10.2017 по 13.10.2017 учні шкіл, вихованці садочків,  працівники закладів освіти, громадські організації і мешканці міста творили добро для Малашти Дмитра, беручи участь у щорічній благодійній акції «Дзвони наших сердець». Протягом тижня усі небайдужі  збирали кошти на придбання слухового апарату для хлопчика.

23 жовтня на площі Палацу культури «Енергетик» підведено підсумки акції.

На урочистому закритті акції були присутніми: секретар міської ради Дзюбенко Людмила Петрівна,  депутати міської ради Вороніна Оксана Сергіївна,  Потапова Людмила Аркадіївна, Фунтікова Оксана Михайлівна, заступник керуючого відділенням Приватбанку – Ларіна Лариса Олександрівна, начальник управління освіти, президент  благодійного фонду «ХХІ століття» - Сінчук Юрій Михайлович, керівники закладів освіти, учні шкіл та представники учнівського самоврядування, вихованці дошкільних навчальних закладів, педагогічні працівники ЗНЗ, ДНЗ та ПНЗ.

Людмила Дзюбенко висловила слова вдячності всім, хто взяв участь в акції і  зауважила, що акція «Дзвони наших сердець» покликана виховувати у найменших жителів міста співчуття, гуманність, милосердя, чуйність і  що потрібно її проводити й надалі. Побажала Дмитру, щоб його заповітна мрія здійснилася і він почув дивовижні звуки навколишнього світу.

Юрій Сінчук висловив вдячність учням, педагогічним працівникам, батькам, підприємствам, організаціям та мешканцям міста за активну участь в організації та проведенні заходу і подарував Дмитру сертифікат благодійної акції на суму  66250 грн 35 коп., з яких 43 250 грн.35 коп зібрали дитячі та педагогічні колективи, 18 000 грн – депутати міської ради і 5000 грн  - постійний партнер акції,  профспілка  ВП ЮУАЕС на чолі зі Снітковим Сергієм Михайловичем.

Отже, зусилля всіх  небайдужих мешканців міста не пройшли марно. Ми маємо надію, що зібраних коштів вистачить на придбання якісного слухового апарату, який принесе радість повсякденного життя ще одній дитині.

Щиро дякуємо всім,  хто зробив свій внесок у добру справу. Живіть так, щоб людям було добре поряд з вами, даруйте добро і воно повернеться до вас сторицею!

Читайте також

МАГІЧНИЙ КУБ

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

22 березня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся VІ Міжрегіонал...

В інклюзивно-ресурсному центрі проводиться комплексна оцінка розвитку дітей з метою формування груп компенсуючого типу на наступний навчальний рік

Інклюзивно-ресурсний центр міста Южноукраїнська

З метою своєчасного виявлення дітей з особливими потребами, проведення комплексної оцінки їх розвитк...

Оголошення

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

13.02.2019 року о 18.00 в актовій залі ЮЗШ №4 відбудеться презентація другої книги &laqu...

ДИТЯЧІ МРІЇ – МАЙБУТНЄ МІСТА

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Головне завдання школи сьогодні – підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована...