![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська», адже саме старші люди зберегли для нашого покоління найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойним своєї держави. Тому, піклуючись про таку незахищену категорію осіб, як пенсіонери та одинокі непрацездатні особи рішенням Южноукраїнської міської ради в 1992 році було створено відділення денного перебування «Турбота». З часом змінювалась назва відділення, але головним залишалося незмінна турбота про людей.
На сьогоднішній день відділення щомісяця приймає пенсіонерів та інвалідів на 18 робочих днів на відпочинок та оздоровлення. Приміщення відділення розташоване на першому поверсі будівлі і включає в себе:
У відділенні підопічні завжди можуть одержати ряд оздоровчо-реабілітаційних послуг:
Крім того, відпочивальники забезпечені безкоштовним триразовим харчуванням. Влітку у дворі відділення затишно: тінь від дерев ховає відпочивальників від палючого сонця. Є лавки, сходи обладнанні пандусом для інвалідів-візочників, є кнопка виклику.
У наш складний час для пенсіонерів – це не тільки оздоровлення, але і матеріальна підтримка. Адже, перебуваючи у відділенні з 8.00 до 17.00 протягом 18 днів, вони економлять свій невеличкий бюджет.
Ласкаво просимо на відпочинок до відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг, яке знаходиться за адресою: вул. Миру, 11, м. Южноукраїнськ, довідки за тел. 5-90-37.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...