![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/23/news/box3/6e21fa744c6da9fe1835c79e6869d1cb.jpeg)
Вернісаж улюблених книжкових героїв «Прочитав-намалював»
23 липня міська бібліотека для дітей зібрала активних читайликів. Дітлахи малювали своїх улюблених к...
Res --> 1
На 40-ій позачерговій сесії міської ради, яка відбулася 29 листопада, депутати внесли зміни до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Южноукраїнської міської територіальної громади». Вони також одностайно підтримали надання цього звання посмертно 13-тьом нашим полеглим воїнам:
Боднарчуку Андрію Богдановичу,
Брагарю Руслану Ігоровичу,
Буйновському Ігорю Анатолійовичу,
Василенку Євгену Леонідовичу,
Гончаруку Миколі Павловичу,
Горобцю Сергію Валерійовичу,
Гузовському Олександру Валерійовичу,
Козію Артему Євгеновичу,
Коклєву Василю Михайловичу,
Савостову Олександру Сергійовичу,
Стрижку Іллі Миколайовичу,
Тарбі Юрію Віталійовичу,
Татару Івану Івановичу.
Серед жителів громади постало питання, чому тільки ці захисники отримали звання, коли за дев’ять років війни Южноукраїнська громада втратила вже 50 Героїв? Відповідно до вищезазначеного Положення, кандидатури для присвоєння звання Почесного громадянина (посмертно) висуваються впродовж року на загальних зборах трудових колективів підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадських об’єднань, профспілкових організацій, політичних партій, або за поданням міського голови, за поданням виконавчого комітету міської ради. На момент проведення позачергової 40-ї сесії Южноукраїнської міської ради надійшло клопотання від волонтерської організації щодо присвоєння відповідного звання 13-ти Героям громади.
Необхідно зазначити, що в новій редакції Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Южноукраїнської міської територіальної громади» порядок висування кандидатур саме для загиблих або померлих військових громади значно спрощений. До клопотання необхідно додати вичерпні біографічні дані про кандидата, відомості визнання його видатних заслуг, протокол зборів трудового колективу, конференції, з’їзду тощо, яким визначено кандидата та копію документа, яка посвідчує особу кандидата. Рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Южноукраїнської міської територіальної громади» (посмертно) затверджується міською радою шляхом відкритого голосування, коли йдеться про військовослужбовців, які загинули на війні, які померли від поранень, отриманих на фронті, або які отримали звання Герой України. Прізвища Почесних громадян, яким присвоєно звання посмертно, будуть занесені в окремий розділ Книги Почесних громадян Южноукраїнської міської територіальної громади, що зберігається у міському музеї.
Тож імена воїнів, що віддали своє життя заради наближення Перемоги та мирного майбутнього, надійно вписані в історію нашої громади. Ми маємо зробити все заради збереження пам’яті про їхнє героїчне життя для майбутніх поколінь.
23 липня міська бібліотека для дітей зібрала активних читайликів. Дітлахи малювали своїх улюблених к...
У ході підготовки до 49 сесії Южноукраїнської міської ради восьмого скликання відбуваються засідання...
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Станом на 23 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тер...
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...