![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
При комунальному закладі «Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг Южноукраїнської міської територіальної громади» працює пункт прокату засобів реабілітації, який створено для надання мешканцям громади послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян, що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв’язку з похилим віком або хворобою.
Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на платній та безоплатній основі. Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів. Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до укладеного договору.
В пункті прокату на теперішній час в наявності є інвалідні візки, милиці та палиці ліжка з електроприводом, ходунки. Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам необхідно звернутися до комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» за адресою м.Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 4, каб. №3.
Детальну інформацію громадяни можуть отримати за телефоном (05136) 5-55-37, моб. 0689451900.
Додатково повідомляємо, що територіальний центр приймає в пункт прокату від небайдужих громадян засоби реабілітації, що не використовуються і на даний час Вам не потрібні.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...