![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» звертається до Вас з проханням не бути байдужими та у разі виявлення одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та осіб без визначеного місця проживання, які потребують соціальної підтримки та допомоги повідомляти територіальний центр за телефонами: 5-55-37, 0689451900 або звертатися за адресою: б-р Цвіточний 4, каб. 3, 4. Для одиноких та одиноко проживаючих громадян працівники територіального центру готові допомогти придбати продукти харчування, лікарські засоби, засоби першої необхідності, здійснити комунальні платежі та інше (за умови, що діти проживають за межами громади). У разі потреби у надомному обслуговуванні прохання звертатися до завідувача відділення соціальної допомоги вдома за телефоном: 0685251681.
Також територіальний центр просить всіх мешканців нашої громади бути дуже обережними при спілкуванні з людьми, вдягнутими у військову форму або мають військові атрибути. Інколи такі особи видають себе за військовослужбовців, але насправді такими не є. Важливо розуміти, що хтось може скористатися Вашою довірою для власного збагачення, використовуючи образ, яким пишається ціла країна. Під час розмови з такими людьми необхідно обов’язково перевіряти документи, що посвідчують особу, та повідомити територіальний центр про них за телефоном 0689451900. Ви можете запропонувати теплий чай, продукти харчування, теплий одяг та ін., але ні в якому разі не пропонуйте гроші. У разі необхідності викликайте швидку допомог (тел. 103) або поліцію (тел. 102).
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...