![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
На виконання міської комплексної Програми «Турбота» на 2021-2023 роки, відповідно до Порядку забезпечення пільгового зубопротезування, затвердженого рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради віл 17.07.2021 № 229, право на пільгове зубопротезування мають:
позачергово - особи з інвалідністю внаслідок війни, Почесні донори України;
першочергово – учасники бойових дій та особи, прирівняні до них, учасники війни, особи на яких поширюється чинність закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
згідно з чергою – ветерани праці, непрацюючі особи з інвалідністю, особи, яким виповнилось 80 та більше років, дохід яких за 6 місяців, що передують місяцю звернення, не перевищує 1,5 прожиткового мінімуму середнього показника на одну особу в розрахунку на місяць, затвердженого станом на 1 січня поточного року (3283,50 грн.).
Гранична сума на одного пільговика складає 2 000 грн., крім осіб з інвалідністю, Почесних донорів України, учасників війни, членів сімей загиблих учасників бойових дій та учасників бойових дій, яким зубопротезування здійснюється безкоштовно в повному обсязі.
За більш детальною інформацією звертайтеся до комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» за адресою: б-р Цвіточний, 4, кабінет 3 або за телефоном 5-55-37.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...