Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
З метою підтримки військовослужбовців, які при виконанні обовʼязків військової служби отримали травму (поранення, контузію, каліцтво, захворювання) і перебувають на лікуванні чи проходять реабілітацію, внесено зміни в Порядок надання матеріальної допомоги, затверджений рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 18.09.2023 № 286 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 14.07.2021 № 229 «Про затвердження Порядків використання коштів з бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади на виконання Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2023 роки».
Вищезазначеним Порядком передбачено надання матеріальної допомоги на лікування військовослужбовцям, які отримали травму (поранення, контузію, каліцтво, захворювання) при здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, повʼязану з захистом Батьківщини під час воєнного стану та/або з виконанням обовʼязків військової служби, за наявності довідки про обставини травми, у розмірі 10,0 тис. грн.
Попередньо за додатковою інформацією можна зветратися за телефонами 5-44-54 або 0689451900 чи за адресою: бульвар Квітковий 4, кабінет № 3, де спеціалісти нададуть вичерпну інформацію щодо умов отримання допомоги.
Документи на отримання допомоги можна подати до 10 грудня поточного року.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...