![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
У зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою недопущення переохолодження бездомних громадян просимо Вас не залишатися байдужими і проявити своє милосердя до вищезазначених осіб та повідомляти про їхнє місцезнаходження комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» за телефонами: 5-55-37, 0689451900 або звертатися за адресою: б-р Квітковий, 4, каб. 3, 4. У територіальному центрі особи без визначеного місця проживання можуть одержати продукти харчування, гарячі обіди та речі, що були у вжитку (одяг та взуття).
Також звертаємо Вашу увагу, що останнім часом збільшилася кількість осіб, які жебракують, але при цьому мають реєстрацію у нашій громаді та власне житло. Такі особи не є бездомними. Відповідно до Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» бездомна особа – це особа, яка перебуває у соціальному становищі, зумовленому відсутністю в неї будь-якого житла, призначеного та придатного для проживання. Тому не слід плутати особу, яка жебраку з безхатченком.
Але у будь-якому випадку Ви можете допомогти людині, яка потрапила у складну життєву ситуацію. Ви можете запропонувати теплий чай, продукти харчування, теплий одяг та ін., але ні в якому разі не пропонуйте гроші (іноді такі люди використовують надані Вами гроші на придбання спиртних напоїв, вживання яких найбільш небезпечне під час значного зниження температури повітря). У разі необхідності викликайте швидку допомогу (тел. 103), поліцію (тел. 102) або телефонуйте до територіального центру.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...