AA

Розпочав свою роботу дитячий прогулянковий майданчик комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа»

1 червня 2018 року розпочав свою роботу дитячий прогулянковий майданчик комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа». В цей святковий день дозвілля дітей відбувалося за насиченою програмою в три етапи.

 І етап - лінійка, присвячена міжнародному Дню захисту дітей та відкриттю прогулянкового майданчика, на якій всіх привітала начальник відділу молоді та спорту Шекерська Альона Олександрівна.

Колективом Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля з  дітьми було проведено цікаву програму ігор та змагань, за що висловлюємо подяку працівникам центру та директору Сідоренко Альоні Миколаївні. Також  діти дізналися, що протягом всієї зміни кожен з них зможе стати чарівним майстром вподобаної справи, навчиться плавати, робити зарядку, грати в волейбол та футбол, стане «на ти» з ракеткою з настільного тенісу.

Тренери - викладачі Кордолєвський Кирило Валерійович та Зайцева Олена Іванівна познайомили дітей з законами дитячого життя та взаємовідносин у прогулянковому майданчику.  

В перший же день учасники прогулянкового майданчика отримали солодкий сюрприз - морозиво від управління молоді, спорту та культури.

ІІ етап - спортивні ігри, естафети, змагання з піонерболу та побудови казкових замків з піску на міському пляжі. Переможці нагороджені грамотами комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа»

ІІІ етап - майстер - клас з виготовлення браслету дружби в міському історичному музеї. Дітям дуже сподобалося плести своїми руками браслети, за що висловлюємо велику подяку науковому співробітнику та директору музею Ірині Миколаївні Полишвайко.

Прогулянковий майданчик КЗ ЮДЮСШ стартував з низького старту!

         Дітей чекають таємничі пригоди, незабутні зустрічі і дивовижні випробування.   Адже хто з хлопчаків і дівчаток не мріяв хоч раз піти на екскурсію до річки Південний Буг,  на страусину ферму в селищі Веселинове  або провести пікнік  з друзями на природі?

 

Читайте також