![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/25/news/box3/12950f31888834a672a8b195bd6748c9.jpeg)
Зустріч міського голови з представницею Міжнародної неурядової організації «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту»
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неу...
Res --> 1
Відповідно до меморандуму, укладеного між виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради та громадською організацією «Агентство економічного розвитку» та затвердженого рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 22.08.2018 №218, виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради надано згоду на участь у впровадженні Револьверного фонду підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – ОСББ) на умові співфінансування: 50 % - кошти міського бюджету та 50% - кошти Револьверного фонду.
В рамках спільної реалізації проєкту «Револьверний фонд: Партнерство для підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках Миколаївської та Одеської областей» спільно з громадською організацією «Агентство економічного розвитку» створено Револьверний фонд м. Южноукраїнська у розмірі 400 000 грн.
21.10.2020 підписано додаткову угоду до Договору про співробітництво у формі реалізації спільного проєкту «Револьверний фонд: Партнерство для підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках Миколаївської та Одеської областей», затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 17.09.2020 №2004, на підставі якої Револьверний фонд міста Южноукраїнська збільшено до 500,0 тис.грн.
Так, станом на 01.12.2020 відповідно до конкурсного відбору профінансовано 8 проєктів ОСББ міста Южноукраїнська на отримання поворотної фінансової допомоги на енергоефективні заходи, зокрема:
Загалом профінансовано проєктів на 590 000 грн. враховуючи вже повернені кошти від ОСББ та кошти громадської організації. Станом на 01.12.2020 на рахунку Револьверного фонду м.Южноукраїнська є 117,5 тис. грн., які будуть розподілені на відповідні заходи енергоефективності по заявкам від ОСББ.
Необхідно зауважити, що ОСББ міста Южноукраїнська активно співпрацюють з Револьверним фондом, і тому постійно є бажаючі на отримання поворотної фінансової допомоги для впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках.
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неу...
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...