![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
3 березня в переддень жіночого свята 8 березня на базі ЮЗШ №3 пройшов ІІІ традиційний турнір з волейболу серед тренерів – викладачів комунального закладу «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа» та їх вихованців, присвячений Міжнародному жіночому дню.
Перша гра відбулася між збірною командою тренерів – викладачів «Пріоритет» (Самойленко Андрій Андрійович – капітан команди, Булаш Леонід Миколайович, Головатий Юрій Вікторович, Земниця Олександр Сергійович, Рогожинська Олена Сергіївна, Самойленко Наталія Сергіївна) та збірною командою юнаків «Блискавка» (Насиротовський Євген – капітан команди, Муренко Кирило, Нестерук Данило, Мар'янов Артем, Гаєвський Вадим, Прокоф'єв Дмитро, Насипайко Максим).
Оду волейболу проголошували своєю грою як учні, так і їх викладачі, гра закінчилась з рахунком 2 :1 перемогу одержали юнаки.
Друга гра пройшла між тренерами – викладачами «Пріоритет» та збірною командою дівчат «Живчики» (Кучура Анна – капітан команди, Варяниця Діана, Сокуренко Аліна, Недотопа Валентина, Кокошинська Юлія, Рогожинська Анастасія) та перемогу одержала команда «Пріоритет» з рахунком 2:0.
Побачити свого тренера в команді суперника, позмагатися з ним на рівних – це і є інноваційний підхід до навчання гри в волейбол.
Призи від управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради отримали всі представниці жіночої статі кожної команди. Визнані кращими гравцями турніру та нагороджені грамотами: Насиротовський Євген, Муренко Кирило, Мар'янов Артем, Гаєвський Вадим, Головатий Юрій Вікторович, Земниця Олексендр Сергійович, Булаш Леонід Миколайович.
При проведенні таких змагань всі їх учасники розуміють, що робота над своєю технікою, підвищення своєї ефективності при грі в волейбол – це постійний прогрес, який приносить масу задоволення.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Станом на 23 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тер...
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...