![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/58ba8ac0633e4c72c042fb8087fd65aa.jpeg)
Виїзд мультидисциплінарної команди
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Res --> 1
19 жовтня в приміщенні Южноукраїнського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Южноукраїнської міської ради вкотре пролунав перший дзвоник для студентів факультету комп’ютерної грамотності Університету третього віку комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська”.
Протягом навчального року сивочолі студенти будуть здобувати знання в галузі інформаційних технологій. 16 осіб виявило бажання навчатись. Заняття будуть проходити один раз на тиждень (два уроки) та закінчаться у травні 2018 року.
На святі були присутні директор комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська” Антоніна Мартинко.
Директор привітала присутніх з початком навчального року, побажала міцного здоров’я, життєвих сил, довголіття, кипучої енергії та прагнення пізнавати невідоме і вчитися новому. У нашому закладі вони отримають необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчують себе потрібними, усвідомлять, що життя продовжується і межі пізнання не існує. А ще “Університет третього віку” дозволить пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами. Під час зустрічі Антоніна Валеріївна надала інформацію, щодо відкриття нових факультетів в поточному році, що зацікавило присутніх.
Вчитися ніколи не пізно, а ще, як говорить народна мудрість: “Ремеслу учитись — старості нема”.
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Прекрасне завершення зміни літнього табору "Лісова мавка" - поїздка на природу для наповне...
Спочатку сканували настрій та отримували солодкі призи за виконані домашні завдання. Сьогодні баг...
Сьогодні нова зміна відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіа...
Надихаючий початок заняття – відпочиваючі у дворі відділення виконували домашнє завдання &ndas...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...