Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки
AA

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки

18.03.2021 Южноукраїнською міською радою прийнято рішення №285 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Южноукраїнськ Миколаївської області».

Оскільки орендна плата рахується від нормативної грошової оцінки землі, зміна нормативної грошової оцінки земельної ділянки є підставою для перегляду розміру орендної плати. Для зміни орендної плати необхідно внести зміни в договір оренди (укласти додаткову угоду до договору оренди).

23.06.2021 Южноукраїнською міською радою прийнято рішення №498 «Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Южноукраїнської міської територіальної громади», відповідно до якого змінено ставки орендної плати за користування земельними ділянками.

Для внесення відповідних змін до договорів оренди земельних ділянок, просимо кожного орендаря земельної ділянки на території міста Южноукраїнська з 01 січня 2022 року звернутися до Южноукраїнської міської ради через Центр надання адміністративних послуг м. Южноукраїнська із заявою про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, обов’язково додавши до заяви оновлений витяг з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

        

Читайте також

Про плату за землю

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

До уваги землекористувачів земельних ділянок комунальної власності! В умовах військового стану ко...

На території громади встановлено інформаційний попереджувальний банер та таблички щодо заборони викидання сміття

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Під керівництвом заступника міського голови Южноукраїнська Сергія Горностая, відділом екології, охор...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.11.2022

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Станом на 08 листопада 2022 року потужність дози на території Южноукраїнської міської т...