Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Прибирання прилеглої території
AA

Прибирання прилеглої території

За установами, організаціями, підприємствами всіх форм власності закріплені прилеглі території.  Прилегла територія повинна утримуватися згідно  правил благоустрою. А саме, тут необхідно виконувати  комплекс  заходів з благоустрою: прибирання сміття, чистка тротуарного покриття від трави,  бруду;  догляд за клумбами та газонами, утримування  кущів  та дерев у належному стані, своєчасне  скошення трави,  ліквідація карантинних  бур’янів  тощо.

В теплий період  року  особливі проблеми створює  трава,  наприкінці  літа  та  восени – карантинні  бур’яни.  Южноукраїнська міська територіальна громада звертає увагу   керівників установ, організацій, підприємств, власників об’єктів   торгівлі щодо  своєчасного викошування  трави і  утримування  території відповідно до правил благоустрою. Зокрема, прилегла  територія  - це 15 метрів від установи, організації, підприємства, об’єкту торгівлі або територія  до упора в територію іншої   установи, організації, підприємства, об’єкта торгівлі чи бордюрний камінь дороги.  Такі норми встановлені  правилами благоустрою. Ігнорування  правил благоустрою тягне за собою притягнення  до адміністративної відповідальності та  вагомого  штрафу.

Це  саме стосується  і громадян  –  мешканців приватних осель, прилегла  територія  або  в даному випадку - придворова територія обов’язково повинна  утримуватися в належному стані.

 

 

 

Читайте також

Пожежі в осінній період року

Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади

Осінь – буяє різнобарв’ям. Це найбагатша пора року. Вона є улюбленим сезоном для багатьо...

Інспекція з благоустрою звертається до власників рекламних засобів, що розташовані на території Южноукраїнської міської територіальної громади

Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади

Інспекція з благоустрою звертається до власників рекламних засобів, що розташовані на  територі...

Про заборону складування сміття, будівельних відходів, гілля у не встановлених для цього місцях

Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади

Шановні мешканці громади! Інспекцією з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної гр...

Покос трави в громаді

Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади

Наразі з приходом  тепла та після дощів значно прискорився  ріст трави. І варто покосити ї...