AA

Працюємо на результат

22 травня в Києві були підведені підсумки спільного проекту Національної академії педагогічних наук України та ТОВ «Видавництво «Альфа-Віта» - «Наукові школи, авторські системи і концепції».

Даний проект було розпочато ще торік в рамках реформ, що відбуваються в освітній галузі нашої держави. Южноукраїнськ не залишився осторонь і до розгляду Вченої Ради було представлено декілька проектів та авторських систем від освітян нашого міста.

Підсумковий захід проводився в урочистій обстановці в конференц-залі Академії педнаук.

З вітальним словом до присутніх звернулись Президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України, дійсний член НАПН України В.Г. Кремень, перший Віце-президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України В.І. Луговий, Віце-президент Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту педагогіки НАПН України О.М. Топузов.

Від нашого міста на урочисту церемонію був запрошений начальник управління освіти Сінчук Ю.М., який мав вітальне слово до поважного зібрання.

Від поданих проектів освітянами міста Южноукраїнська Вченою Радою було визнано, що два з них відповідають науковим ідеям в освітній практиці. Автором проектів були вручені Дипломи та Літопис сучасної науки й освіти України «Наукові школи, авторські системи і концепції», до якого ввійшли описи проектів. Даний Літопис був виданий ТОВ «Видавництво «Альфа-Віта» Генеральний директор Шеремета Ю.А.

На завершення заходу присутні обговорили шляхи подальшої співпраці у галузі педагогіки, медицини, мистецтва, юриспруденції, авторських концепцій у галузі гуманітарних, зокрема освітніх наук, авторських систем та проектів освітньої практики.

Управління освіти Южноукраїнської міської ради висловлює подяку керівництву міста, депутатам міської ради за надану можливість приймати участь у заходах такого рівня, що безумовно впливатиме на зростання іміджу як освітян нашого міста так і міста вцілому.

 

Читайте також

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...

Свято останнього дзвоника

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить д...

Процес пішов…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради перше в Миколаївській області почало отримувати дидак...