Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Повідомлення
AA

Повідомлення

Відповідно  до Закону України «Про  засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, їх об'єднань, юридичних осіб, управлінням економічного розвитку Южноукраїнської міської ради був розроблений та оприлюднений проєкт регуляторного акту – проєкт рішення Южноукраїнської  міської ради «Про втрату чинності рішення Южноукраїнської міської ради від 12.10.2009 №1104 «Про затвердження Концепції розвитку ринків м. Южноукраїнська», який направлено на погодження Державної регуляторної служби України. 

За інформацією Державної регуляторної служби України (лист від 02.05.2024 № 1728/20-24 «Про розгляд проєкту рішення»), відповідно до вимог ст. 1 Закону України «Про  засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проєкт рішення Южноукраїнської  міської ради «Про втрату чинності рішення Южноукраїнської міської ради від 12.10.2009 №1104 «Про затвердження Концепції розвитку ринків м. Южноукраїнська» не містить норм регуляторного характеру, а його прийняття не потребує реалізації передбачених цим Законом процедур.

Враховуючи вищевказане, проєкт рішення Южноукраїнської міської ради «Про втрату чинності рішення Южноукраїнської міської ради від 12.10.2009 №1104 «Про затвердження Концепції розвитку ринків м. Южноукраїнська» буде розглядатися Южноукраїнською міською радою як не регуляторний акт, відповідно до процедури, передбаченої Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Читайте також

Відбулось засідання комісії з розгляду проєктів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності, внесення до них зауважень і пропозицій, здійснення контролю за їх виконанням

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...

До уваги підприємців!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

           У зв’язку з аварійно-ремонтними р...

23 - 24 травня 2024 року у м.Києві відбудеться виставка альтернативної енергетики та розподіленої генерації Green Expo

Вознесенська районна військова адміністрація

Енергетичний сектор України у процесі відбудови потребує радикальних змін та повного втілення євроін...