AA

Незабутня пізнавальна подорож на страусину ферму для дітей-вихованців КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради»

Вересень – це не лише початок нового навчального року для дітей, а й період для нових пізнавальних екскурсій, незабутніх емоцій, свіжих вражень. Тому 21 вересня цього року завдяки депутату Южноукраїнської міської ради Олександру Олександровичу Курдасову дітям-вихованцям комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» була подарована незабутня пізнавальна подорож на страусину ферму в с. Ставки Веселинівського району.

Вихованці Центру мали змогу прогулятися фермою, на якій проживають більше ста страусів. Екскурсію проводили власники ферми «Саванна», які розповідали про особливості життя та догляду за цими величними птахами. Дітям дали можливість потримати в руках яйця страусів, доторкнутись до їхньої шкіри і пір’їв. Також діти бачили павича, фазанів та декоративних курей, а камерунських овець навіть годували овочами і фруктами.

Окрім цього, була можливість порозважатись. Вперше в житті дітлахи грали в міні-гольф та лазертаг, що особливо їх потішило. Старші діти відвідали пневматичний тір. Потім був час для обіду на свіжому повітрі, який приготували на мангалі. Задоволенню не було меж!

Дорогою назад діти, перебиваючи один одного, ділились  своїми яскравими враженнями про незабутню поїздку та активний відпочинок на фермі та ласували смачне морозиво. До Центру вихованці повернулися в чудовому настрої, з цікавими подарунками господарів ферми – страусиним яйцем та фотолистівками.

Колектив Центру та діти-вихованці висловлюють щиру подяку Курдасову Олександру Олександровичу за прекрасну екскурсію, цікаві розваги і солодкі пригощення та  приватному підприємцю Грошкіну Дмитру Олександровичу за те, що надав  комфортабельний автобус для поїздки на страусину ферму.

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Вихованці КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» вітали южноукраїнців із початком Нового року та Різдвяними святами

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Вже стало доброю традицією для вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної...

У комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» відзначали День святого Миколая!

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради

Так традиційно склалося, що цикл новорічно-різдвяних свят лише зміцнює віру дітей у казкові дива та...

До Міжнародного Дня захисту дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Міжнародний День захисту дітей – прекрасне свято радості, одвічної надії та дитинства. В нашом...

День Святого Миколая

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

19 грудня на День Святого Миколая розпочався цикл зимових свят у Центрі соціально-психологічної реаб...

Шановні южноукраїнці!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

  Діти-вихованці комунального закладу «Центрі соціально-психологічної реабілітації діт...

Діти із КЗ «Центр соціально-психологоічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» до Різдвяних свят віншували мешканців міста

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Люди, радійте, Христа вітайте, Божому Сину славу віддайте! Слава на небі Богу...

Слова вдячності

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

На передодні новорічних та різдвяних свят комунальний заклад «Центр соціально-психологічної ре...

Вітаємо з перемогою!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

21 вересня 2017 року у приміщенні Миколаївського коледжу культури і мистецтв, з нагоди відзначення Д...