![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/25/news/box3/e50fba205ca2c25af59ae6d3baf31c11.jpeg)
Покос трави та боротьба з бур’янами – обов’язок кожного гаражного кооперативу
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства...
Res --> 1
На сьогодні стихійне сміттєзвалища є великою проблемою не тільки для нашої громади, а й для людства цвілому.
Відтак, відповідно до Закону України “Про відходи", забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових на території міст та інших населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людини. Тобто, розміщувати відходи дозволяється лише у спеціально відведених для цього місцях, які не допускають негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я людей.
Особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами,, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров’я людини та економічних збитків.. В залежності від тяжкості шкоди, яку спричинила така діяльність довкіллю, диференціюють адміністративну та кримінальну відповідальність. Правила благоустрою забезпечення чистоти і порядку на території Южноукраїнської міської територіальної громади затвердженні рішенням Южноукраїнської міської ради № 1094 від 28.07.2022 року, передбачена адміністративна відповідальність за створення смітників, скидання побутового сміття, відходів виробництва у невідведених для цього місцях, несвоєчасне вивезення побутового сміття з контейнерних майданчиків, забруднення зеленої зони будь якими матеріалами тощо.
Тож звертаємося до усіх громадян, будьте свідомими та дбайливими, адже на порушників чекає адміністративне покарання, але справа не тільки у коштах, які доведеться сплатити, а ще й у совісті, і усвідомленні того, що ми робимо для майбутнього своїх дітей!!!
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства...
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Южноукраїнська міська територіальна громада звертає увагу керівників установ, організаці...
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведення загальн...
Палити листя та сміття -ЗАБОРОНЕНО! Із настанням весни, мешканці приватних дом...
Навесні деякі мешканці на свій лад налагоджують благоустрій на своїх ділянках, спалюючи померлу трав...
Однією з найбільших тем в громаді є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами на територіях дачни...
УВАГА НАГОЛОШУЄМО! Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади попере...
У зимовий період актуальним залишається питання своєчасного очищення міста від снігу та проведення п...