![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Нарада, ініційована заступником міського голови з питань виконавчих органів ради Марією Дроздовою, відбулася 7 липня 2021 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради. На зустріч були запрошені заступник директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна, директор комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади” Олена Богачова, завідувач відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю територіального центру Людмила Чернова та фахівці відділення, а також ініціативна група батьків, які виховують дітей з інвалідністю та дітей раннього віку, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. На зустрічі були обговорені питання розширення переліку реабілітаційних послуг, збільшення контингенту отримувачів цих послуг за рахунок дітей віком від чотирьох років, які мають медичні показання та потребують спеціальних умов для реабілітації, та молодих людей з інвалідністю віком від 18 років.
Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю територіального центру – єдина установа у Южноукраїнській міській територіальній громаді, яка надає реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю та дітям раннього віку, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Ця установа доступна усім дітям зазначеної категорії. Батьки дітей висловили вдячність працівникам відділення за їх віддану працю.
З метою вивчення потреби в реабілітаційних (абілітаційних) заходах законним представникам потенційних отримувачів соціальних послуг найближчим часом буде запропоновано заповнити анкети, а також ознайомитись з інформаційними буклетами, які допоможуть зорієнтуватися в необхідності залучення фахівців реабілітаційної установи до роботи з дитиною.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...