AA

Напередодні 1-го вересня

На виконання розпорядження міського голови від 13.06.2018 року №84-р «Про створення комісії по перевірці готовності навчальних  закладів до роботи у 2018-2019 навчальному році», з урахуванням наказу департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 14.06.2018 року №434 «Про підготовку закладів освіти Миколаївської області до нового 2018/2019 навчального року» та наказу управління освіти Южноукраїнської міської ради від 18.06.2018 року №353 «Про перевірку готовності навчальних закладів до нового навчального року», 21 серпня, під головуванням першого заступника міського голови Мустяци Г.Ф.,  відбувся комісійний об’їзд закладів освіти.

Під час відвідування закладів комісія приділяла першочергову увагу приміщенням загального користування, стану будівель та мереж тепловодопостачання, роботі басейнів, стану електричних мереж, загальному стану матеріально-технічної бази закладів, стану пожежної безпеки і звичайно кабінетам майбутніх 1-х класів.

Слід зазначити, що на думку членів комісії заклади, за літній період, приклали максимум зусиль для того, щоб на початок року мати оновлений, свіжий вигляд.

Незначний фінансовий ресурс, що був виділений на підготовку закладів до нового навчального року, був використаний в повному обсязі, раціонально і з цільовим спрямуванням.

Всі питання, що стосується нової української школи знаходяться в роботі, як за рахунок державної субвенції так і за рахунок фінансового ресурсу виділеного міською радою.

Залишається багато проблемних питань, які необхідно буде вирішувати як до початку опалювального періоду, роботи закладів під час осінньо-зимового періоду, так і у подальшому.

Комісія висловила слова подяки батькам, які не залишились черговий раз осторонь і надали максимально можливу допомогу закладам.

 

 

Читайте також

Оголошення

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

13.02.2019 року о 18.00 в актовій залі ЮЗШ №4 відбудеться презентація другої книги &laqu...

ДИТЯЧІ МРІЇ – МАЙБУТНЄ МІСТА

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Головне завдання школи сьогодні – підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована...

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Саме під таким девізом пройшла передноворічна благодійна акція для підтримки воїнів, які знаходяться...

Достойні нагороди

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

З 23 по 25 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Десята міжнародна виставк...

Ще одна гарна справа

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У 2011 році  започатковано  щорічний конкурс творчих проектів «Влада – це Я&ra...