Напередодні 1-го вересня

На виконання розпорядження міського голови від 13.06.2018 року №84-р «Про створення комісії по перевірці готовності навчальних  закладів до роботи у 2018-2019 навчальному році», з урахуванням наказу департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 14.06.2018 року №434 «Про підготовку закладів освіти Миколаївської області до нового 2018/2019 навчального року» та наказу управління освіти Южноукраїнської міської ради від 18.06.2018 року №353 «Про перевірку готовності навчальних закладів до нового навчального року», 21 серпня, під головуванням першого заступника міського голови Мустяци Г.Ф.,  відбувся комісійний об’їзд закладів освіти.

Під час відвідування закладів комісія приділяла першочергову увагу приміщенням загального користування, стану будівель та мереж тепловодопостачання, роботі басейнів, стану електричних мереж, загальному стану матеріально-технічної бази закладів, стану пожежної безпеки і звичайно кабінетам майбутніх 1-х класів.

Слід зазначити, що на думку членів комісії заклади, за літній період, приклали максимум зусиль для того, щоб на початок року мати оновлений, свіжий вигляд.

Незначний фінансовий ресурс, що був виділений на підготовку закладів до нового навчального року, був використаний в повному обсязі, раціонально і з цільовим спрямуванням.

Всі питання, що стосується нової української школи знаходяться в роботі, як за рахунок державної субвенції так і за рахунок фінансового ресурсу виділеного міською радою.

Залишається багато проблемних питань, які необхідно буде вирішувати як до початку опалювального періоду, роботи закладів під час осінньо-зимового періоду, так і у подальшому.

Комісія висловила слова подяки батькам, які не залишились черговий раз осторонь і надали максимально можливу допомогу закладам.

 

 

Читайте також

Ще одна гарна справа

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У 2011 році  започатковано  щорічний конкурс творчих проектів «Влада – це Я&ra...

Будуємо Європу в Україні

Управління Южноукраїнської міської ради

Другого жовтня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№3 представниками ЄС в...

Студентам всіх ВНЗ України надається чудова можливість прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018!

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість пр...

Нові досягнення, нові перемоги

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

18 вересня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету відбулося вручення сертифікатів стипендіат...

Випускний - 2018

 Управління освіти міської ради

 23 червня 2018 року на площі Палацу культури «Енергетик» зібралося дуже багато люд...