![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
28 травня 2021 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» до смт.Костянтинівка.
Виїзна робота мультидисциплінарної команди максимально спрямована на задоволення потреб самотніх мешканців громади, які опинились у складних життєвих обставинах. Соціальні послуги надаються безпосередньо під час виїзду за місцем проживання громадянина.
Під час виїзду серед пільгової категорії жителів смт.Костянтинівка було розповсюджено буклети щодо послуг, які надає комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська». Всього вручено 22 буклети. Обстежено умови проживання 5 осіб, в результаті усі особи отримали роз’яснення з питань одержання різних видів допомог та соціальних послуг. Одній особі вручено продовольчий набор, ще одна особа оформила матеріальну допомогу з бюджету громади.
Завідувачем відділення соціальної допомоги вдома територіального центру здійснено перевірку роботи соціальних робітників. З метою оцінки якості надання соціальних послуг проведено анкетування 3 осіб. Прийнято 1 заяву про взяття на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...