На ЮУАЕС стартували щорічні конкурси професійної майстерності серед молодих працівників

Перші в 2017 році конкурси профмайстерності пройшли в службі головного метролога та хімічному цеху Южно-Української АЕС. Надаючи можливість заявити про себе, продемонструвати свої знання та вміння, такі заходи давно завоювали популярність серед молодих працівників атомної станції. Виборюючи звання кращих за професією, учасники демонструють як теоретичні знання з технічної експлуатації обладнання, охорони праці, пожежної безпеки, так і практичні навички в роботі.

Організаторами конкурсу професійної майстерності є адміністрація підприємства та Спілка молоді атомної станції. «Ці конкурси - один з дієвих шляхів підвищення кваліфікації  та вдосконалення майстерності молодих працівників, - упевнена провідний інженер управління кадрів ВП ЮУАЕС Алла Мосяєва. -  А заслуженою нагородою кращим стануть дипломи та грошові премії».

За результатами конкурсу професійної майстерності в службі головного метролога перше місце посів Роман Кірпічніков, у хімічному цеху – Марина Паламарчук. Вони боротимуться за звання кращого за професією на рівні компанії «Енергоатом».

Цього року майданчиком для галузевого конкурсу обрано Южно-Українську АЕС. Переможцям і призерам, а також їхнім наставникам буде вручено дипломи та грошові премії. Крім того, до трудових книжок молодих працівників, які переможуть у конкурсі професійної майстерності НАЕК «Енергоатом», буде внесено відповідний запис. Вони також матимуть першочергове право на підвищення розряду (категорії), а до моменту підвищення розряду  отримуватимуть щомісячну надбавку за кваліфікацію в розмірі 10% від окладу.

 

Читайте також

Гідроагрегат №2 Олександрівської ГЕС по завершенні планового ремонту підключено до мережі на добу раніше графіка

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Гідроагрегат №2 Олександрівської ГЕС (входить до складу Южно-Українського енергокомплексу) 8 жовтня...

У рамках святкування Дня людини похилого віку пенсіонери-атомники отримають допомогу від Ради ветеранів ВП ЮУАЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

1 жовтня в Раді ветеранів ВП ЮУАЕС стартувала акція, під час якої 355 учасників війни, пенсіоне...

По закінченні середнього планово-попереджувального ремонту перший енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

2 жовтня 2018 року о 21 год 48 хв по закінченні середнього планово-попереджувального ремонту перший...

На южно-українському майданчику завершено програму оглядових курсів для фахівців структурних підрозділів Енергоатома на 2018 рік

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Остання цього року група фахівців дирекції НАЕК «Енергоатом» знайомилася з Южно-Українсь...