![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/44559a341dcf6e865bfe7f2b9eb5e2be.jpeg)
За не видалення карантинних рослин передбачена відповідальність
Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.07.2019 № 397 затвердже...
Res --> 1
Під керівництвом заступника міського голови Южноукраїнська Сергія Горностая, відділом екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин на території Костянтинівського старостинського округу встановлено інформаційний попереджувальний банер, який застерігає не вивозити сміття у непризначені для цього сміття.
Банер встановлено за кошти спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища. Окрім цього, на території Южноукраїнської міської громади встановлено 45 інформаційних табличок в місцях стихійних сміттєзвалищ з метою профілактики вчинення правопорушень жителями.
Сергій Горностай зазначив, що протягом 2022 року в Южноукраїнській громаді вивезено сміття з місць їх несанкціонованого складування на суму 103 тис. грн і ще до кінця року заплановано вивезення сміття з територій, що межують з гаражними кооперативами в м. Южноукраїнську та з територій с.Іванівка на суму 355 тис. грн.
Заступник міського голови Южноукраїнська Сергій Горностай в чергове звертається до мешканців громади про недопустимість забруднення навколишнього середовища.
– В межах Южноукраїнської міської територіальної громади міг бути висаджений мальовничий сквер або парк, але за ці кошти ми вивозимо Ваше сміття! Люди, зупиніться! Бережіть природу!, – заявив Сергій Горностай.
ВКОТРЕ НАГАДУЄМО!
Відповідно до ст. 82 КУпАП ШТРАФ за порушення вимог законодавства щодо поводження з відходами для громадян – від 340 грн до 1360 грн. Для посадових осіб та суб’єктів господарської діяльності - від 850 грн до 1700 грн.
Для вивезення відходів звертайтесь до КП «Служба комунального господарства» за тел.5-61-08.
Графік роботи Полігону ТПВ (м.Южноукраїнськ) – з 8.00 до 17.00.
Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.07.2019 № 397 затвердже...
До Дня відмови від поліетиленових пакетів відділ екології, охорони навколишнього середовища та земел...
Цього літа через раннє настання спекотного та посушливого періоду прискорилося дозрівання трав. &nbs...
У червні 2024 року було проведено прибирання засміченої ділянки полезахисної лісосмуги біля розгалуж...
Наприкінці травня 2024 року було завершено прибирання двох несанкціонованих місць накопичення сміття...
Рішенням Южноукраїнської міської ради від 23.05.2024 №1788 затверджено переліки земельних ділянок ко...
Саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища у Стокгольмі в 1972 р...
Рішенням Южноукраїнської міської ради від 23.05.2024 №1788 затверджено переліки земельних ділянок ко...
Цей день спонукає людство замислитися про нашу відповідальність за світ, в якому ми живемо. Адже за...
10 травня відділ екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин спільно з управлін...