AA

Міжнародний науково-методичний семінар «Соціальний розвиток та фінансова освіта дітей дошкільного віку»

20-21 червня 2019 року у дошкіллі Миколаївщини відбулася значна подія.  На березі Чорного моря, у с.Коблеве, пройшов Міжнародний науково-методичний семінар «Соціальний розвиток та фінансова освіта дітей дошкільного віку». Учасники проекту – п’ять дошкільних закладів області, зокрема,  комунальний заклад «Центр розвитку дитини «Гармонія» презентували свої творчі наробки. На семінар прибули представники з усіх областей України.  З вітальним словом виступили:

Тетяна ван Ваверен-Валькова (Нідерланди), програмний менеджер в Європі та Середній Азії Aflatoun International, координатор впровадження проекту «Афлатун» в Україні.

Нерянова Світлана Іванівна, в.о. начальника відділу дошкільної освіти головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України;

Шуляр Василь Іванович, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Перед початком семінару було організовано виставку методично-дидактичних матеріалів за програмою «Афлатот», яка діяла протягом двох днів. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з  новітніми посібниками, цікавими розробками,  іграми та тематичними авторськими іграшками.

У пленарній частині семінару директор КЗ ЦРД «Гармонія» Левицька Л.А. виступила з доповіддю «Створення комфортних умов для успішної реалізації завдань програми «Афлатот» у закладі дошкільної освіти». Виступ супроводжувався яскравим медіатекстом, який допоміг змістовно презентувати систему роботи педагогічного колективу щодо впровадження програми соціально-фінансової освіти «Афлатот».

Наступного дня у практичній частині семінару працювали  майстер-класи. Педагоги «Гармонії» провели уявну морську «економічну регату» за темою: «З Афлатуном подорожуємо, своїх друзів рятуємо». Вихователь-методист Сніцарьова О.М., вихователь Кристофоль А.О., соціальний педагог Кісенко Ю.В. професійно, у формі ділової гри-квесту   познаймили колег з розділами програми «Афлатот» та змістовим наповненням модулів, які протягом трьох років напрацьовані та реалізовані у закладі.

Вклад педагогічного колективу «Гармонії» було високо оцінено колегами зі всієї України та координатором Тетяною ван Ваверен-Вальковою. Директора КЗ ЦРД «Гармонія» Левицьку Л.А. було відзначено подякою Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за активну участь у Міжнародному проекті соціально-фінансової грамотності дітей від 3 до 7 років «Афлатот». Від імені Міністерства освіти і науки України  Нерянова С.І. запропонувала  педагогічному колективу «Гармонії» надати напрацьовані матеріали з проблеми соціально-фінансової освіти дошкільників та отримати гриф  для  розповсюдження досвіду у межах України.

Керівництво міста щиро дякує  адміністрації та колективу за значні досягнення та плідну працю.

Висловлюємо вдячність за формування іміджу  закладу та громади на рівні міста, області, України.

Ми впевнені в тому, що «Гармонія» володіє високим творчим потенціалом для  втілення нових, сучасних, змістовних та цікавих проектів.

Подальших успіхів, натхнення, творчих злетів та перемог!

 

 

Читайте також

З Днем працівників освіти!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Невеличким зібранням відзначило місто цього року свято працівників освіти, людей, які щоденно зустрі...

Увага!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

З метою запобігання скупчення батьків і дітей у НКП «Южноукраїнський міський центр первинної м...

Серпнева зустріч освітян

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Традиційно старт кожному навчальному року дають серпневі зустрічі освітян.  Так 25 серпня 2020...

До уваги батьків!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Відповідно до рішення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації при...

УВАГА! Важлива інформація

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Відповідно до рішення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної  ситуації п...