![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/58ba8ac0633e4c72c042fb8087fd65aa.jpeg)
Виїзд мультидисциплінарної команди
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Res --> 1
До відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської територіальної громади» завітали учні історичного гуртка Южноукраїнського ліцею №3 на чолі з керівником Музиченко Лілією Анатоліївною, яка розповіла Масляну (Масницю) або Колодія – свято, що символізує прощання з зимою та зустріч весни. Як відомо, православна Масниця не має фіксованої дати, вона залежить від найголовнішого християнського свята – Великодня. За церковними традиціями, тиждень Масляної зветься Сирною або М'ясопустною, що пов'язано зі стравами, які готуються протягом цього тижня. Протягом семи днів щодня смажать млинці, ліплять вареники, які подаються з різними начинками. Це давнє християнське свято проводів зими та зустрічі довгоочікуваної весни, передчуття швидкого тепла та пожвавлення природи у дохристиянські часи було приурочене до весняного рівнодення.
Учні разом з керівником, одягнені в традиційні українські костюми, заспівали пісень, показали невеличкі сценки, що відображали події минулих часів і святкування свята Масниці за старовинними українськими традиціями. На сам кінець провели сцену спалення опудала зими і заспівали пісню для скорішого вступу весни в свої права.
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Прекрасне завершення зміни літнього табору "Лісова мавка" - поїздка на природу для наповне...
Спочатку сканували настрій та отримували солодкі призи за виконані домашні завдання. Сьогодні баг...
Сьогодні нова зміна відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіа...
Надихаючий початок заняття – відпочиваючі у дворі відділення виконували домашнє завдання &ndas...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...