AA

МАГІЧНИЙ КУБ

23 березня в актовій залі загальноосвітньої школи №4 відбувся V Міжрегіональний чемпіонат по Спідкубінгу.  На чемпіонат  зареєструвалося 27 учасників, 10 з них – учні з міста Миколаєва. Взяло участь у змаганнях – 24 учасники. Наймолодшим учасником чемпіонату став Цисарук Андрій, учень 4-А класу  ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни. Почесним гостем заходу був учасник телешоу «Україна має талант!» Роман Остапенко.

З вітальними словами та побажаннями успіху і перемоги до дітей звернувся президент Южноукраїнського альянсу спідкубінгу Юрій Сінчук.

Учасники чемпіонату змагалися у чотирьох раундах. До другого раунду ввійшло 16 учасників; до третього (півфіналу) – 10; до четвертого (фіналу)  – 5.

До фіналу увійшли Запесочний Нікіта (м. Миколаїв), Петров Ігор (м. Миколаїв), Фомічов Сергій (м. Миколаїв), Підгурський Андрій (ЮЗШ №4),  Сирота Дмитро (ЮПЛ).

А кращими стали:

         ЧЕМПІОНСирота Дмитро, учень 26-ої групи ДНЗ «ЮПЛ», м. Южноукраїнськ,  з результатом 26,48с.

         ІІ-а швидкістьПетров Ігор, учень 7-Б клас, Гімназія №41, м. Миколаїв з результатом 26,75с.

         ІІІ-я швидкість Підгурський Андрій, учень 5-Г клас, ЮЗШ №4, м. Южноукраїнськ з результатом 32,05с.

Паралельно з визначенням кращого спідкубера  відбувався і конкурс краще фото у номінації «ФотоКуб»; рішенням журі І місце із своєю фотороботою зайняв  Кліщенко Микита – учень 26-ої групи ДНЗ «ЮПЛ».

У рамках Южноукраїнського альянсу  спідкубінгу на базі комунального закладу «Центр розвитку дитини»  відбувся міський турнір  «П’ятнашки - 2018», у якому взяли участь вихованці старших груп дитячих садків  та учні І –х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.  На міський турнір прибули  переможці  півфіналів, які проходили у навчальних закладах.  Учасниками турніру стало 12 дітей, з яких 10 змагались  у номінації «Настільна гра», 2-є учасників боролись за перемогу у номінації «Он-лайн-гра».

У результаті змагань переможцями стали:

         Макуха Арсеній -  вихованець ЦРД «Гармонія»,  у номінації «Настільна гра» -  з результатом 47,0с. 

         Кісенко Максим - вихованець ЦРД «Гармонія», у номінації «Он-лайн-гра» - з результатом 48,0с.   

Усі учасники отримали пам’ятні подарунки, переможці – нагороджувальні плакетки та цінні подарунки. Також було розігране «випадкове місце»: щасливим володарем мобільного телефону став Яковенко Олександр, учень ЮЗШ №4.

 

 

Читайте також

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...

Свято останнього дзвоника

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить д...

Процес пішов…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради перше в Миколаївській області почало отримувати дидак...